EN
Zpět na Workshopy
Příměstský letní tábor / archiv
Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA pořádá

Výzva k přihlášení na Tvořivý příměstský tábor 2016

s uměleckým zaměřením DIVADLO│TANEC│ HUDBA

Místo akce:

4. 7.- 9. 7. 2016
Žďár nad Sázavou

Areál Zámku Žďár n/S

TANEC, DIVADLO A HUDBA budou každodenní náplní tvůrčího procesu a táborového programu. Jako každým rokem „Tvořivý příměstský tábor“ je otevřený dětem od 9 do 15 let a bude zaměřený na rozvoj kreativity a schopnost na jejím základě tvořit, umělecké tvorby, improvizace. Pod vedením zkušených českých umělců a pedagogů budou děti zkoumat, rozvíjet svou kreativitu a během šesti dní objevovat krásy umění skrze rozmanité umělecké formy v malebném prostředí Žďáru n/S a žďárského zámku. Tábor je také součástí festivalu KoresponDance 2016, během kterého budeme prezentovat společnou táborovou tvorbu.

Detaily:

Rok se s rokem sešel, jaro už nakukuje klíčovou dírkou. A MY? My už myslíme na léto a školní prázdniny, zároveň připravujeme pro Vás i Vaše děti již III. ročník TVOŘIVÉHO PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA S UMĚLECKÝM ZAMĚŘENÍM ve Žďáru nad Sázavou.

Náš letní tábor je pro všechny děti se zájmem o tvořivý proces, pro ty, které s uměním již mají jakoukoliv zkušenost, stejně jako i pro ty, kteří se chtějí vydat cestou nového dobrodružství. Podle svých preferencí se každý může přihlásit do jedné ze tří skupin, vybrat si zaměření, které by rád(a) tento rok objevoval(a): TANEC, DIVADLO nebo HUDBU. Všechny 3 skupiny se budou navzájem prolínat, inspirovat, doplňovat, sdílet tvořivé momenty i radost z tvorby. Improvizace bude stěžejním tématem pro nás pro všechny.

Pod uměleckým vedením: TANEC: Marta Trpišovská VODENKOVÁ, DIVADLO: Jakub FOLVARČNÝ, HUDBA: Libuše VOBĚRKOVÁ

Vlastní hudební nástroje vítány, nejsou však podmínkou!

Tábor je také součástí jednoho ze 3 doprovodných programů festivalu KoresponDance 2016, programu Spolu. V rámci festivalu budou mít všichni účastníci tábora příležitost prezentovat svou tvorbu ve formě krátkého vystoupení, na které jste VŠICHNI SRDEČNĚ ZVÁNI!

 

 

TÁBOR POVEDOU ZKUŠENÍ UMĚLCI S PEDAGOGICKOU PRAXÍ Z ČECH

Program:

 Program dne:

poobědová klidová pauza

Praktické informace:

Cena: 1050 Kč + cena obědů (cca 350 Kč)

Ke stažení

Umělci:

Jakub  Folvarčný

Jakub Folvarčný Životopis

Jakub Folvarčný je básník, dramatik, režisér a herec v jedné osobě, který žije a tvoří na volné noze. Výsledkem jeho tvorby jsou divadelní představení pro dospělé i pro děti, písně a skladby, scénické básně, divadelní a básnické improvizace. [ ]

Marta Trpišovská Vodenková

Marta Trpišovská Vodenková Životopis

Marta Trpišovská, tanečnice, pedagožka a choreografka, absolvovala Duncan Centre Konzervatoř a HAMU, bakalářská studia, obor taneční věda. Zároveň prošla studijním pobytem na Brighton University obor tanec s vizuálním uměním. [ ]

Libuše Voběrková

Libuše Voběrková Životopis

Libuše Voběrková absolvovala hudební fakultu AMU ve třídě prof. Drahomíry Drobkové. Působila ve Slezském divadle v Opavě, v Hudebním divadle v Karlíně, v Armádním uměleckém souboru v Praze, koncertovala u nás i v zahraničí. [ ]

Přihlášky/předprodej:

Přihlášky (ke stažení výše):
Vyplněné přihlášky posílejte podepsané a naskenované na emailovou adresu: rezervace@se-s-ta.cz nebo poštou na adresu: Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA, Václavkova 20, Praha 6 do 19. 6. 2016 _ Máme ještě volný obor HUDBA přihlašte, hlašte se do 1. 7. 2016.
Kapacita tábora je omezena! V případě vyčerpání kapacity jednoho z oborů Vám bude nabídnuta alternativa ještě nenaplněného oboru. Děkujeme za pochopení.

 V příloze dále naleznete:
Plakát A3 - ke stažení výše. Děkujeme za pomoc s případnou distribucí.
Prohlášení o bezinfekčnosti_2016_ke stažení výše, prosím, vyplňte až v den nástupu na tábor.
...................................................................................................

 V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat, ráda Vám Vaše dotazy zodpovím.

Těšíme se na Vás i společné letní tvoření.
MARKÉTA KAFKOVÁ
Produkční SE.S.TA
E: mkafkova@se-s-ta.cz 
T: 607 273 177

Podpora

Ve spolupráci:
Zámek Žďár n/S, ZUŠ Fr. Drdly, KoresponDance, Město Žďár nad Sázavou, MK ČR a další

Odkaz: http://www.zdarns.cz/

Korespondance

SE.S.TA provozuje festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR  Hl. m. Praha

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR a celoročním grantem hl. m. Prahy ve výši 600 000 kč.