Zpět na Workshopy
Příměstský letní tábor / archiv
Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA pořádá

Výzva k přihlášení na Tvořivý příměstský tábor 2016

s uměleckým zaměřením DIVADLO│TANEC│ HUDBA

Místo akce:

4. 7.- 9. 7. 2016
Žďár nad Sázavou

Areál Zámku Žďár n/S

TANEC, DIVADLO A HUDBA budou každodenní náplní tvůrčího procesu a táborového programu. Jako každým rokem „Tvořivý příměstský tábor“ je otevřený dětem od 9 do 15 let a bude zaměřený na rozvoj kreativity a schopnost na jejím základě tvořit, umělecké tvorby, improvizace. Pod vedením zkušených českých umělců a pedagogů budou děti zkoumat, rozvíjet svou kreativitu a během šesti dní objevovat krásy umění skrze rozmanité umělecké formy v malebném prostředí Žďáru n/S a žďárského zámku. Tábor je také součástí festivalu KoresponDance 2016, během kterého budeme prezentovat společnou táborovou tvorbu.

Detaily:

Rok se s rokem sešel, jaro už nakukuje klíčovou dírkou. A MY? My už myslíme na léto a školní prázdniny, zároveň připravujeme pro Vás i Vaše děti již III. ročník TVOŘIVÉHO PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA S UMĚLECKÝM ZAMĚŘENÍM ve Žďáru nad Sázavou.

Náš letní tábor je pro všechny děti se zájmem o tvořivý proces, pro ty, které s uměním již mají jakoukoliv zkušenost, stejně jako i pro ty, kteří se chtějí vydat cestou nového dobrodružství. Podle svých preferencí se každý může přihlásit do jedné ze tří skupin, vybrat si zaměření, které by rád(a) tento rok objevoval(a): TANEC, DIVADLO nebo HUDBU. Všechny 3 skupiny se budou navzájem prolínat, inspirovat, doplňovat, sdílet tvořivé momenty i radost z tvorby. Improvizace bude stěžejním tématem pro nás pro všechny.

Pod uměleckým vedením: TANEC: Marta Trpišovská VODENKOVÁ, DIVADLO: Jakub FOLVARČNÝ, HUDBA: Libuše VOBĚRKOVÁ

Vlastní hudební nástroje vítány, nejsou však podmínkou!

Tábor je také součástí jednoho ze 3 doprovodných programů festivalu KoresponDance 2016, programu Spolu. V rámci festivalu budou mít všichni účastníci tábora příležitost prezentovat svou tvorbu ve formě krátkého vystoupení, na které jste VŠICHNI SRDEČNĚ ZVÁNI!

 

 

TÁBOR POVEDOU ZKUŠENÍ UMĚLCI S PEDAGOGICKOU PRAXÍ Z ČECH

Program:

 Program dne:

poobědová klidová pauza

Praktické informace:

Cena: 1050 Kč + cena obědů (cca 350 Kč)

Ke stažení

Umělci:

Jakub  Folvarčný

Jakub Folvarčný Životopis

Jakub Folvarčný je básník, dramatik, režisér a herec v jedné osobě, který žije a tvoří na volné noze. Výsledkem jeho tvorby jsou divadelní představení pro dospělé i pro děti, písně a skladby, scénické básně, divadelní a básnické improvizace. [ ]

Marta Trpišovská Vodenková

Marta Trpišovská Vodenková Životopis

Marta Trpišovská, tanečnice, pedagožka a choreografka, absolvovala Duncan Centre Konzervatoř a HAMU, bakalářská studia, obor taneční věda. Zároveň prošla studijním pobytem na Brighton University obor tanec s vizuálním uměním. [ ]

Libuše Voběrková

Libuše Voběrková Životopis

Libuše Voběrková absolvovala hudební fakultu AMU ve třídě prof. Drahomíry Drobkové. Působila ve Slezském divadle v Opavě, v Hudebním divadle v Karlíně, v Armádním uměleckém souboru v Praze, koncertovala u nás i v zahraničí. [ ]

Přihlášky/předprodej:

Přihlášky (ke stažení výše):
Vyplněné přihlášky posílejte podepsané a naskenované na emailovou adresu: rezervace@se-s-ta.cz nebo poštou na adresu: Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA, Václavkova 20, Praha 6 do 19. 6. 2016 _ Máme ještě volný obor HUDBA přihlašte, hlašte se do 1. 7. 2016.
Kapacita tábora je omezena! V případě vyčerpání kapacity jednoho z oborů Vám bude nabídnuta alternativa ještě nenaplněného oboru. Děkujeme za pochopení.

 V příloze dále naleznete:
Plakát A3 - ke stažení výše. Děkujeme za pomoc s případnou distribucí.
Prohlášení o bezinfekčnosti_2016_ke stažení výše, prosím, vyplňte až v den nástupu na tábor.
...................................................................................................

 V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat, ráda Vám Vaše dotazy zodpovím.

Těšíme se na Vás i společné letní tvoření.
MARKÉTA KAFKOVÁ
Produkční SE.S.TA
E: mkafkova@se-s-ta.cz 
T: 607 273 177

Podpora

Ve spolupráci:
Zámek Žďár n/S, ZUŠ Fr. Drdly, KoresponDance, Město Žďár nad Sázavou, MK ČR a další

Odkaz: http://www.zdarns.cz/