EN
Přejít na Diskuze a přednášky

Choreografické fórum

Datum konání akce7. - 9. 4. 2017 |  Místo konání akceAlta/Jatka78

Jste choreograf, kritik, producent nebo prostě jen máte rádi tanec? Tanec vás neustále fascinuje a chcete mu porozumět do větší hloubky? Přijďte na choreografické fórum, kde budeme sdílet názory, znalosti a různé úhly pohledu.

Na základě čeho budeme společně diskutovat? Na základě den předem zhlédnutých představení na České taneční platformě. Na co se společně zaměříme? Vybraným tématem pro letošní rok je prostor.

Jako podněty pro tyto veřejnosti otevřené diskuse budou sloužit krátké investigativní komentáře pozvaných hostů: Barbara Rivoltella – organizátorka a dramaturgyně festivalů (I), Marie Gourdain - scénografka a dnes už také choreografka (F), Jordi Ribot - choreograf a teoretik tance (Esp/Nl) a Jíři Vítek (CZ) architekt a pedagog na univerzitě v Brně a další překvapení pořadatelů. Diskuzemi vás bude provázet Marie Kinsky a budou probíhat v angličtině.

Program

7. 4. 2017 Studio Alta 15:00 - 16:30
8. 4. 2017 Studio Alta 17:30 - 19:00
9. 4. 2017 Jatka78 15:45 - 17:15

Umělci

Marie Gourdain

Marie Gourdain Životopis

[ ]

Marie Kinsky

Marie Kinsky Životopis

Tanečnice a pedagožka, absolventka francouzské konzervatoře tance a Univerzity na Sorboně v Paříži. Tančila 15 let ve francouzských i zahraničních skupinách v Evropě i Japonsku. Od počátku propojuje svoji taneční kariéru s pedagogickou činností. V roce 1997 přijela do Prahy a od té doby zde aktivně působí [ ]

Barbara Rivoltella Životopis

[ ]

Jordi Ribot Thunnissen Životopis

[ ]

Korespondance

SE.S.TA pořádá festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR  Hl. m. Praha  Veolia

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy a společností Veolia ČR.