EN
Přejít na SE.S.TA pro děti
Foto: Alena Češková

(i) ZLOMKY TANČÍ

Workshop pro pedagogy

Datum konání akce20. 04. 2023 15:15 - 17:15 hod  |  Místo konání akceKarlovy Vary, ZŠ a ZUŠ Šmeralova

Učíte matematiku, český jazyk, přírodovědu nebo cizí jazyky a máte chuť svoji výuku trochu rozhýbat, aby to bavilo nejen děti, ale i vás? Každá vydařená hodina ve škole je malé umělecké dílo. I proto může umělecký způsob myšlení nastartovat jiný přístup k výuce a ve spojení s tvořivým pohybem vám u toho bude i dobře na těle.


 

Když tvořivý pohyb přináší kreativitu do výuky

Program

Workshop je určený pedagogům ZŠ a SŠ, kteří mají chuť obohatit svoji výuku o nové prvky a přesvědčit se, že pohyb může dětem napomoci v porozumění školní látce, a rozvoji jejich osobnosti.

Choreografka a lektorka programu Škola tančí Jana Bitterová se s vámi podělí o několik konkrétních námětů do výuky a seznámí Vás s principy tvořivého procesu, který pak můžete sami dále rozvíjet ve své pedagogické praxi.

Určeno pro pedagogy ZŠ, vítáni jsou i pedagogové ZUŠ, MŠ, popř. další zájemci o kreativní učení v pohybu.

Praktické informace

Cena:

100 Kč

Čas konání:

čtvrtek 20. 4. 2023; 15:15 - 17:15 hod

Místo konání:

KARLOVY VARY (ZŠ a ZUŠ Šmeralova)

Kontakt:

DIZAJNPARK: Pavla Perglová | pro@tebe.cz  | +420 777 580 651
SE.S.TA: Eva Papánková | eva.papankova@se-s-ta.cz | +420 608 653 653

Pořadatel:

Workshop realizuje Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA v rámci Festivalu umění a kreativity ve vzdělávání ve spolupráci s DIZAJNPARKEM.

 

Umělci

Jana Bitterová

Jana Bitterová Životopis

Tanečnice, choreografka a pedagožka. Věnuje se současnému tanečnímu umění a improvizaci, a to jak z tvůrčího, tak i pedagogického a teoretického hlediska. Dlouhodobě pracovala v Anglii, kde vyučovala v tanečním programu Falmouth University (anatomie v pohybu, choreografie, kontaktní improvizace), ve francouzském Quimper (asistentka v choreografickém centru T.E.E.M.) či v belgickém Oostende (v edukačním oddělení pro muzeum současného umění Mu.ZEE). Ve své umělecké práci tvoří sóla i multimediální představení ve spolupráci s umělci z různých oborů, zabývá se site specific a zapojením místních komunit do uměleckého procesu. Dlouhodobě spolupracuje se SE.S.TA na kreativně-vzdělávacím projektu Škola tančí. [ ]

Přihlášky/předprodej

On-line přihlášky ZDE
(po zaslání přihlášky obdržíte pokyny k platbě)


Kapacita workshopu omezena, doporučujeme se přihlásit co nejdříve.

Podpora

Workshop je realizován za podpory Karlovarského kraje.


 

Korespondance

SE.S.TA pořádá festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR  Hl. m. Praha  Veolia

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy a společností Veolia ČR.