EN
Přejít na SE.S.TA pro děti
Foto: Zuzana Demlová

OPEN CALL: PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR VYPRÁVÍME PŘÍBĚHY

Můžete využít synergie se Seminářem Škola tančí a přijet do Žďáru s dětmi!

Datum konání akce27.–30. 10. 2019 |  Místo konání akceZámek Žďár nad Sázavou

Na dny školního volna kolem státního svátku jsme pro děti nově přichystali podzimní příměstský tábor. Nedostaly se vaše děti v létě na Tvořivý tábor? Nechte je s námi v říjnu vyprávět příběhy pod vedením zkušené lektorky Michaely Piskačové, vedoucí Kreativního a edukačního centra v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích.

Děti vstoupí do uhrančivého a fascinujícího světa příběhů a pustí uzdu fantazie. Budou komentovat situace, vstupovat do postav a hledat řešení pro jejich dialogy. Budou pracovat ve skupině (učit se domluvit se / vytvořit si vlastní názor a argumentovat / respektovat ostatní). Každý den budou s dětmi pracovat také zkušení choreografové z Česka a Německa. Pro komunikaci se zahraničními lektory bude zajištěno tlumočení. Zažijí anglický jazyk v praxi.

Lektor

Michaela Piskačová je zkušená lektorka a vedoucí Kreativního a edukačního centra v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích. Je absolventkou divadelní vědy FF UK v Praze a doktorského studia při Katedře autorské tvorby a pedagogiky DAMU. Vypravěčstvím se zabývá od roku 2004, produkčně realizovala nespočet workshopů, vystoupení a festivalů. Od roku 2016 vypráví příběhy na profesionální úrovni v divadlech, ve školách a na festivalech v Čechách i zahraničí.

Doporučený věk: 8–12 let.

 

Program

Program probíhá každý den od 9.00 do 16.00 hodin. V pracovní dny (úterý a středa), zajišťujeme program už od 8.00 hodin. 

Praktické informace

Cena: 1 500 Kč + obědy za 70 Kč/den.

Termín i časy programu příměstského tábora kopíruje termín Semináře Škola tančí a je tak možné na Zámek přijet s dětmi, které budou mít vlastní kvalitní program. 

Přihlášky/předprodej

Děti hlaste prostřednictvím online formuláře do 30. 9. 2019. 

Kontaktní osoba: koordinátorka projektu Škola tančí a Tábor Zuzana Demlová: zuzana.demlova@se-s-ta.cz

Připravujeme

SEMINÁŘ ŠKOLA TANČÍ

Obracíme se na taneční tvůrce a choreografy s chutí pracovat v jiném prostředí, kteří chtějí tvořit společné projekty pro žáky, a na pedagogy základní nebo střední školy (či odborného učiliště) se zájmem obohatit výuku o nové prvky. Chcete-li vykročit ze zaběhnutého rámce, načerpat novou inspiraci a vytvořit nové profesní vazby, je pro vás seminář skvělou příležitostí. Seminář probíhá v nádherných a inspirativních prostorách zámeckého areálu Žďár nad Sázavou pod vedením lektorů, kteří v rámci projektu Škola tančí působí v České republice i v zahraničí, hlavní lektorkou bude letos Katherine Bader (DE). Seminář je akreditován Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy.

TVOŘIVÝ DĚTSKÝ TÁBOR 2020

PEDAGOGICKÝ SEMINÁŘ 2020

 

 

Korespondance

SE.S.TA pořádá festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR  Hl. m. Praha  Veolia

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy a společností Veolia ČR.