EN
Přejít na SE.S.TA pro děti
Foto: archiv

ŠKOLA TANČÍ V BRNĚ 2022

Závěrečné sdílení výsledků kreativně-vzdělávacího projektu v ZŠ Labyrinth

Datum konání akce9. 5. 2022 |  Místo konání akceTělocvična VUT, Brno

ČLOVĚK - JEHO IDENTITA A MOC je nejen aktuální téma mezi mladými lidmi ve společnosti, ale také výukové učivo osmých tříd. V brněnské Laboratorní škole Labyrinth měli žáci 8. A příležitost si toto citlivé téma zpracovat prostřednictvím kreativního pohybu a hlasu v rámci kreativně-vzdělávacího projektu Škola tančí. Výsledky jejich společné práce budou žáci prezentovat 9. května od 12.30 hod v Tělocvičně VUT.

Choreograf Jan Bárta a hlasová lektorka Eva Kratochvílová provázeli děti tvůrčím procesem formou intenzivních pohybově-hlasových kreativních dílen. Na vlastní kůži zakoušeli a společně prozkoumávali co to znamená mít moc, jak se člověk cítí v různých společenských rolích a co to znamená moje vlastní identita? Zároveň si osvojovali různé techniky jevištní práce umělců a co jim tato zkušenost může přinést do jejich života. 

 

Umění oživuje učení

Program

Výsledky jejich tvůrčí činnosti budou žáci prezentovat v Tělocvičně VUT (Údolní 53, Brno) od 12.30 hodin.

Praktické informace

 Rezervace není nutná, vstup volný.

Umělci

Jan  Bárta

Jan Bárta Životopis

Věnuje se vlastní autorské a interpretační tvorbě zahrnující – produkci, herectví-tanec a režii. Studoval na taneční konzervatoři Duncan centre v Praze, pak přešel na Pražskou státní konzervatoř obor hudebně- dramatický. V roce 2009 absolvuje v Holandském Amsterodamu čtyřleté studium na divadelní akademii - Mime department of Hogeschool voor de Kunsten; [ ]

Eva Kratochvílová Životopis

[ ]

Podpora

 Projekt Škola tančí v Brně finančně podporuje Statutární město Brno a Státní fond kultury. Děkujeme.

Korespondance

SE.S.TA pořádá festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR  Hl. m. Praha  Veolia

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy a společností Veolia ČR.