EN
Přejít na SE.S.TA pro děti
Foto: archiv SE.S.TA

ŠKOLA TANČÍ V JIHLAVĚ

Závěrečné sdílení výstupů z projektu Škola tančí v ZŠ Jihlava

Datum konání akce28. 4. 2023 |  Místo konání akceHorácké divadlo, Jihlava (Malá scéna)

Závěrečné sdílení výstupů z projektu Škola tančí, do kterého se zapojili žáci Inovativní třídy ZŠ Jihlava (Jungmannova ul.). Pod vedením choreografů Jana Bárty a Barbory Rakušanové prozkoumávali téma živočišné říše a výsledkem jejich společné tvůrčí práce bude taneční představení, které bude uvedeno v Horáckém divadle v Jihlavě. Vstup volný.

Škola tančí je kreativně-vzdělávací projekt, který Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA realizuje každým rokem na desítce základních škol po celé ČR. Společně s profesionálními umělci prochází děti tvůrčím procesem, v rámci kterého si lépe osvojují školní látku a zároveň lépe poznávají své vlastní tělo, učí se jej používat jako další nástroj komunikace a vyjadřování. Společně se také učí vzájemnému respektu, porozumění a spolupráci. 

Projekt Škola tančí v Jihlavě je realizován s finanční podporou Statutárního města Jihlava a Národního plánu obnovy v programu Kreativní učení. Ve spolupráci s Centrem dokumentárního filmu Jihlava.

Není zvíře jako zvíře

Program

Začátek v 11 hodin. 

Po představení proběhne krátká reflexe s dětmi. 

Předpokládaná délka 60 min. 

Praktické informace

Adresa: Horácké divadlo, Komenského 1359, Jihlava

(Malá scéna, 1. patro)

Vstup volný.

Ke stažení

Korespondance

SE.S.TA pořádá festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR  Hl. m. Praha  Veolia

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy a společností Veolia ČR.