EN
Přejít na SE.S.TA pro děti
Foto: Zuzana Demlová

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR VYPRÁVÍME PŘÍBĚHY

Pod vedením Michaely Piskačové

Datum konání akce13.–15. 11. 2020 |  Místo konání akceZámek Žďár nad Sázavou

Podzimní příměstský tábor pod vedením zkušené lektorky Michaely Piskačové, na kterém budou děti opět vyprávět příběhy. Vstoupí do uhrančivého a fascinujícího světa příběhů a popustí uzdu fantazie. Budou komentovat situace, vstupovat do postav a hledat řešení pro jejich dialogy.

Děti budou pracovat ve skupině (učit se domluvit se / vytvořit si vlastní názor a argumentovat / respektovat ostatní). Každý den budou s dětmi pracovat také zkušení choreografové z Česka a Německa. Pro komunikaci se zahraničními lektory je zajištěno tlumočení. Děti zažijí anglický jazyk v praxi.

Lektor

Michaela Piskačová je zkušená lektorka a vedoucí Kreativního a edukačního centra v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích. Je absolventkou divadelní vědy FF UK v Praze a doktorského studia při Katedře autorské tvorby a pedagogiky DAMU. Vypravěčstvím se zabývá od roku 2004, produkčně realizovala nespočet workshopů, vystoupení a festivalů. Od roku 2016 vypráví příběhy na profesionální úrovni v divadlech, ve školách a na festivalech v Čechách i zahraničí.

Doporučený věk: 8–12 let.

 

Program

Program probíhá každý den od 9.00 do 16.00 hodin. 

Připravujeme

SEMINÁŘ ŠKOLA TANČÍ

Obracíme se na taneční tvůrce a choreografy s chutí pracovat v jiném prostředí, kteří chtějí tvořit společné projekty pro žáky, a na pedagogy základní nebo střední školy (či odborného učiliště) se zájmem obohatit výuku o nové prvky. Chcete-li vykročit ze zaběhnutého rámce, načerpat novou inspiraci a vytvořit nové profesní vazby, je pro vás seminář skvělou příležitostí. Seminář probíhá v nádherných a inspirativních prostorách zámeckého areálu Žďár nad Sázavou pod vedením lektorů, kteří v rámci projektu Škola tančí působí v České republice i v zahraničí, hlavní lektorkou bude letos Katherine Bader (DE). Seminář je akreditován Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy.

TVOŘIVÝ DĚTSKÝ TÁBOR 2021

PEDAGOGICKÝ SEMINÁŘ 2021

Korespondance

SE.S.TA provozuje festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR  Hl. m. Praha

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR a celoročním grantem hl. m. Prahy ve výši 400 000 kč.