EN
Přejít na SE.S.TA pro profesionální rozvoj
Foto: Becka McFadden, Foto: Dragan Dragin

FUK: MOVING WORDS BY ETTA ERMINI

FUK – Festival umění a kreativity ve vzdělávání

Datum konání akce27. 1. 2021 I 16.00 |  Místo konání akceonline

Učíte jazyky a hledáte další kreativní způsoby, jak zpestřit svoji výuku? První ročník festivalu FUK nabízí rodičům, dětem, učitelům a široké i odborné veřejnosti celou řadu workshopů, debat, rodinných dílen, prezentací a dalších formátů. SE.S.TA v rámci festivalu uvádí online workshop pro učitele.

Učíte jazyky a hledáte další kreativní způsoby, jak zpestřit svoji výuku? Jak přitom rozhýbat studenty, aby si danou látku nejen lépe zapamatovali, ale také více užili? Etta Ermini je skvělá britská choreografka a pedagožka, která svým kurzem „Moving Words“ učí studenty francouzštinu v lekcích naživo i ve formátu online. Kurz je koncipován jako master class pro pedagogy, kteří si budou moci vyzkoušet tento způsob výuky na vlastní kůži, ale také získat cenné nástroje, jimiž mohou obohatit svoji vlastní pedagogickou práci. Kurz proběhne online, v anglickém jazyce.

 

Program

Program celého Festivalu naleznete na  http://fuk.education/

Festival pořádá DOXlab, DOX a Společnost pro kreativitu ve vzdělávání

 

Praktické informace

Workshop proběhne online a je třeba si na něj zakoupit vstupenku. Kapacita je omezena.

Cena 250 Kč

Workshop trvá 120 minut.

Facebook událost. 

 

Umělci

Etta Ermini Životopis

[ ]

Připravujeme

FUK: DISKUSE ŠKOLA TANČÍ

Může pohyb pomoci při učení vyjmenovaných slov nebo násobilky? Může učitel sám zařadit do své výuky více pohybu a rozvíjet přitom nejen školní látku, ale také kreativitu dětí? První ročník festivalu FUK nabízí rodičům, dětem, učitelům a široké i odborné veřejnosti celou řadu workshopů, debat, rodinných dílen, prezentací a dalších formátů. SE.S.TA v rámci festivalu uvádí online diskusi ke kreativním projektům ve školách Škola tančí.

 

Korespondance

SE.S.TA pořádá festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR  Hl. m. Praha  Veolia

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy a společností Veolia ČR.