EN
Přejít na SE.S.TA pro profesionální rozvoj
Foto: 

Tance pro tělo & pro duši

Hudebně-taneční dílna

Datum konání akce3.- 8. 7. 2017 |  Místo konání akceŽďár nad Sázavou

Hudební a taneční dílna ve slavném zámku ve Žďáru nad Sázavou pod vedením Martiny Pavlasové (F.S.Barunka z České Skalice) a Michaela Pospíšila (soubor :II:RITORNELLO:II:, aj.) se nechala inspirovat „architekturou tance“ a „tanečností" architektury Jana Aichla Santiniho právě ve Žďáru a na Zelené Hoře.

Projekt má dvě části – hudební a taneční. Každá skupina bude dopoledne pracovat samostatně a odpoledne se potkají a budou pracovat společně. Tématem dílny bude Santiniho architektura právě proto, že barokní návody choreografie se totiž nápadně podobají jeho projektovým plánům, proto je tedy snad možné tančit i podle nich?

Bydlíme v ZUŠ v centru města, kde dopoledne cvičí tanečníci pod vedením Martiny Pavlasové (F.S.Barunka z České Skalice), paralelně v zámku běží hudební lekce malé skupiny sólistů-zpěváků a instrumentalistů (3-5 osob) vedené Michaelem Pospíšilem (soubor :II:RITORNELLO:II:, aj.). Odpoledne se obě skupiny spojí ke společné práci v zámku. Spíme ve vlastních spacích pytlích na vlastních matracích, stravování buď společné svépomocí nebo „festivalové“ v Zámku, případně individuální.
 

 

OTEVŘENÁ VÝZVA, HLASTE SE NA WORKSHOP HISTORICKÉ HUDBY A TANCE

Praktické informace

 Cena dílny je 2 400 Kč na osobu. 

Přihlášky/předprodej

Přihlášky zasílejte na info@barunka.cz

Podpora

Partnery projektu jsou Zámek Žďár nad Sázavou a Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA. 

Korespondance

SE.S.TA pořádá festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR  Hl. m. Praha  Veolia

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy a společností Veolia ČR.