EN
Přejít na SE.S.TA pro profesionální rozvoj
Foto: archiv

Výzva k přihlášení na Tvořivý příměstský tábor a Tábor 2017

s uměleckým zaměřením DIVADLO│TANEC│ HUDBA

Datum konání akce3. 7.- 8. 7. 2017 |  Místo konání akceŽďár nad Sázavou, Zámek Žďár n/S

TANEC, DIVADLO A HUDBA budou každodenní náplní tvůrčího procesu a táborového programu. Jako každým rokem „Tvořivý příměstský tábor a v letošním roce i Tábor“ je otevřený dětem od 8 do 16 let a bude zaměřený na rozvoj kreativity a schopnost na jejím základě tvořit, umělecké tvorby, improvizace. Pod vedením zkušených českých umělců a pedagogů budou děti zkoumat, rozvíjet svou kreativitu a během šesti dní objevovat krásy umění skrze rozmanité umělecké formy v malebném prostředí Žďáru n/S a Zámku Žďár n/S. Tábor je také součástí festivalu KoresponDance 2017, během kterého budeme prezentovat společnou táborovou tvorbu.

Rok se s rokem sešel, jaro už nakukuje klíčovou dírkou. A MY? My už myslíme na léto a školní prázdniny, zároveň připravujeme pro Vás i Vaše děti již IV. ročník TVOŘIVÉHO PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA S UMĚLECKÝM ZAMĚŘENÍM ve Žďáru nad Sázavou. V letošním roce rozšiřujeme také na TÁBOR s možností ubytování pro děti, které nemají možnost dojíždět každý den.

Náš letní tábor je pro všechny děti se zájmem o tvořivý proces, pro ty, které s uměním již mají jakoukoliv zkušenost, stejně jako i pro ty, kteří se chtějí vydat cestou nového dobrodružství. Podle svých preferencí se každý může přihlásit do jedné ze tří skupin, vybrat si zaměření, které by rád(a) tento rok objevoval(a): TANEC, DIVADLO nebo HUDBU. Všechny 3 skupiny se budou navzájem prolínat, inspirovat, doplňovat, sdílet tvořivé momenty i radost z tvorby. Improvizace bude stěžejním tématem pro nás pro všechny.

Vlastní hudební nástroje vítány, nejsou však podmínkou!

Tábor je také součástí jednoho ze 3 doprovodných programů festivalu KoresponDance 2017, programu Spolu. V rámci festivalu budou mít všichni účastníci tábora příležitost prezentovat svou tvorbu ve formě krátkého vystoupení, na které jste VŠICHNI SRDEČNĚ ZVÁNI!

 

 

TÁBOR POVEDOU ZKUŠENÍ UMĚLCI S PEDAGOGICKOU PRAXÍ Z ČECH

Program

 Program dne:

poobědová klidová pauza

8. 7.  začínáme v 10:00

 

Praktické informace

Cena: 1200,- Kč + cena obědů (cca 450 Kč) _ Příměstský tábor

             2700,- Kč + cena za plnou penzi ( 1300 Kč) _ Tábor s ubytováním

Ke stažení

Umělci

Jana Bitterová

Jana Bitterová Životopis

se věnuje současnému tanečnímu umění a improvizaci, a to jak z tvůrčího, tak i pedagogického a teoretického hlediska. Působí mezinárodně, v sezoně 2015/2016 tvořila a vyučovala v Anglii v tanečním programu Falmouth University (anatomie v pohybu, choreografie, improvizace). Také pořádá vede vlastní kurzy kreativního tance a kontaktní improvizace pro veřejnost, vyučovala Taneční a pohybovou výchovu na pražských základních školách. [ ]

Lukáš  Bouzek

Lukáš Bouzek Životopis

Absolvent KALD DAMU (obor herectví). Lektor kreativních dílen v ČR, Mexiku, Německu a Bulharsku. Člen divadelní skupiny Loutky bez hranic, se kterou hraje loutkové divadlo pro děti od jednoho do sta let. [ ]

Libuše Voběrková

Libuše Voběrková Životopis

Libuše Voběrková absolvovala hudební fakultu AMU ve třídě prof. Drahomíry Drobkové. Působila ve Slezském divadle v Opavě, v Hudebním divadle v Karlíně, v Armádním uměleckém souboru v Praze, koncertovala u nás i v zahraničí. [ ]

Marta Vodenková Trpišovská

Marta Vodenková Trpišovská Životopis

Tanečnice, pedagožka a choreografka, absolvovala Konzervatoř Duncan Centre a bakalářský obor taneční věda na HAMU. Zároveň prošla studijním pobytem na Brighton University obor tanec s vizuálním uměním. Byla zakládající členkou skupiny Nanohach, kde působila v letech 2004-2011. Věnuje se vlastní tvorbě (obdržela II. a III. cenu v mezinárodní choreografické soutěži Cena Jarmily Jeřábkové a několik nominací na Cenu Sazky). Choreograficky spolupracovala s divadly Nablízko a Minor, v současné době také s Národním divadlem nebo s Divadlem bratří Formanů. Současný tanec a tvorbu vyučuje také na Konzervatoři Duncan centre. Dlouhodobě spolupracuje se SE.S.TA na kreativně-vzdělávacím projektu Škola tančí a vede vzdělávací semináře pro umělce i pedagogy. Aktivně se podílí na vzniku Metodiky Škola tančí. [ ]

Přihlášky/předprodej

Přihlášky (ke stažení výše):
Vyplněné přihlášky posílejte podepsané a naskenované na emailovou adresu: mkafkova@se-s-ta.cz nebo poštou na adresu: Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA, Václavkova 20, Praha 6 do 18. 6. 2017 _ Kapacita tábora je omezena! V případě vyčerpání kapacity jednoho z oborů Vám bude nabídnuta alternativa ještě nenaplněného oboru. Děkujeme za pochopení.

 V příloze dále naleznete:
Plakát A3 - ke stažení výše. Děkujeme za pomoc s případnou distribucí.
Prohlášení o bezinfekčnosti_2017_ke stažení výše, prosím, vyplňte až v den nástupu na tábor.
...................................................................................................

 V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat, ráda Vám Vaše dotazy zodpovím.

Těšíme se na Vás i společné letní tvoření.
MARKÉTA KAFKOVÁ
Produkční SE.S.TA
E: mkafkova@se-s-ta.cz 
T: 607 273 177

Podpora

Ve spolupráci:
Zámek Žďár n/S, ZUŠ Fr. Drdly, KoresponDance, Město Žďár nad Sázavou, MK ČR a další

Odkaz: http://www.zdarns.cz/

Připravujeme

Prezentace/Vystoupení "Škola tančí" - 8/7/2017, který se uskuteční v rámci festivalu KoresponDance 2017 na Zámku Žďár n/S. Přijďte se podívat na výsledky projektu.

Kulatý stůl "Škola tančí" - 8/7/2017,který se uskuteční v rámci festivalu KoresponDance 2017 na Zámku Žďár n/S. Přijďte se podívat na výsledky projektu, popovídat si a sdílet dojmy s pedagogy a choreografy, kteří již mají vlastní zkušeností s projektem.

Seminář "Škola tančí" _ druhá polovina listopadu 2017 na semináři se dozvíte více o kreativním vyučování i projektu "Škola tančí" , více v aktualitách na našich webových stránkách.

Korespondance

SE.S.TA pořádá festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR  Hl. m. Praha  Veolia

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy a společností Veolia ČR.