EN
Přejít na SE.S.TA pro publikum
Foto: Archiv SE.S.TA

VYSTOUPENÍ DĚTÍ Z TVOŘIVÉHO TÁBORA

Pod vedením: Lenka Kniha Bartůňková, Tereza Durdilová a Zdenek Durdil

Datum konání akce17. 7. 2020 I 16.00 |  Místo konání akceZámek Žďár nad Sázavou

Celý týden se nám to na zámku hemží dětmi, které v rámci Tvořivého tábora tančí, hrají divadlo a zkoumají, co může vykouzlit světlo v různých zámeckých prostorách. Přijďte se podívat, jak se jim to daří!

 Téma letošního tábora se točí kolem vesmírných civilizací - kdo asi záhadné planety obývá? Co by si pozemšťané mysleli o nás pozemšťanech a našich zvycích? Líbila by se jim Země? Jak by asi probíhala naše vzájemná komunikace? A co komunikace mezi námi - stále vymýšlíme nové komunikační technologie, ale dialog mezi sebou pokulhává…

Děti toto téma uchopily v tanci, divadle i ve filmu - okusily různé animační techniky pod vedením skvělého animátora Zdeňka Durdila, ponořily se do vyprávění příběhů se scénografkou Terezou Durdilovou a Annou Havelkovou a objevovaly svůj vlastní pozemský i mimozemský pohyb a zvuk s choreografkou Lenkou Knihou Bartůňkovou.

Praktické informace

V 16.00 je sraz všech diváků u kašny na III. nádvoří. 

Připravujeme

FESTIVAL KoresponDance

Mezinárodní festival současného tance, pohybového divadla a nového cirkusu na Zámku Žďár, tentokrát v netradičním termínu 11. 8. v Praze a 14.–16. 8. ve Žďáru nad Sázavou. 

 

Korespondance

SE.S.TA pořádá festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR  Hl. m. Praha  Veolia

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy a společností Veolia ČR.