EN

Pro média

Tiskové zprávy, pozvánky a fotografie ke stažení

  • Praha
  • 1. 1. 2018

SE.S.TA MÁ NA LETOŠNÍ ROK NABITÝ PROGRAM A OPĚT PŘIVEDE ŘADU ZAHRANIČNÍCH OSOBNOSTÍ

Rokem 2018 vstupuje Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA již do devatenáctého roku svého působení. Letos opět přinese jak profesionální, tak široké veřejnosti více jak 25 událostí, které budou z části realizovány v Praze a z části na Zámku ve Žďáru nad Sázavou.

Stáhnout soubor Dokument DOCX, 45.3 kB Stáhnout soubor Dokument PDF, 3 MB
  • Národní Galerie v Praze
  • 14. 10. 2017

SECRET JOURNEY

Pohybově-vizuální performance etablované choreografky Yoshiko Chuma navázaná na expozici Aj Wej-wej. Zákon cesty. Osmdesát performerů prostřednictvím pohybového vyjádření zprostředkovává a prohlubuje sdělení proslulého výtvarného umělce Aj Wej-weje, jehož výstava v Národní galerii reflektuje snad nejdiskutovanější společenské i politické téma posledních let- uprchlickou krizi. Návštěvníci uvidí dílo jednoho z nejvlivnějších umělců současnosti rozpohybované osmdesáti tanečníky pod vedením choreografky věnující se reflexi společenských otázek již dvacet let. Performance bude uvedena pouze jednou jako unikátní spojení dvou uznávaných kontroverzních umělců. Umělců, kteří do své tvorby promítají osobní zážitky, zkušenosti a pocity způsobem, který ohromuje a láká publikum po celém světě.

Stáhnout soubor Dokument DOCX, 40.6 kB
  • Praha
  • 31. 8. 2017

REZIDENCE PRO CHOREOGRAFY S KOUČINKEM 2017

Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA v srpnu uspořádala již desátý ročník Rezidence pro choreografy s koučinkem. Jubilejní ročník byl výjimečný, velmi úspěšný a předznamenal rozvoj projektu do další dekády.

Stáhnout soubor Dokument DOCX, 14.5 MB
  • Alfred ve Dvoře
  • 1. 6. 2017

V DIVADLE ALFRED VE DVOŘE PROBĚHNE OBNOVENÁ PREMIÉRA ANATOMIE TĚLA V TANCI

Netradiční inscenace, jejíž podtitul zní "Přednáška v pohybu - historie člověka v kostech, v kůži, v tkáních", je úspěšným umělecko-vzdělávacím konceptem přeneseným na českou scénu z Francie. Inscenace slavila úspěchy již na několika evropských jevištích a nyní přijíždí také do Prahy. Autorem je italská hvězda současného tance Carlo Locatelli. Obnovenou premiéru uvede Alfred ve dvoře 1. června od 20 hodin.

Stáhnout soubor Dokument DOCX, 40.8 kB

Loga SE.S.TA

Kontakt

Michaela Nováková

Korespondance

SE.S.TA pořádá festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR  Hl. m. Praha  Veolia

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy a společností Veolia ČR.