EN

Přátelé SE.S.TA

Je pro vás rozvoj živého umění a především současného tance v ČR důležitý?
SE.S.TA má pro rozvoj současného tance jasné plány a za sebou zkušeností už od roku 1999.
Připojte se k nám! Vaší spolupráce si budeme vážit a společně to dokážeme!
Každý z Vás však může spolupracovat podle svých možností a schopností.

Přátelé SE.S.TA

Způsobů, jak pomoci našemu centru je celá řada:

Přátelé dárci

Zajímá Vás konkrétní projekt SE.S.TA nebo chcete být jedním z  dlouhodobých partnerů prvního Centra choreografického rozvoje? Můžete věnovat jednorázovou finanční částku nebo pravidelně přispívat na činnost našeho centra.

Přátelé dobrovolníci

Chcete se zapojit do příprav tanečních akcí, festivalů, představení, výstav či stáží? Šikovné ruce zapojíme vždy rádi - asistence v divadlech, pomoc při distribuci propagačních materiálů, administrativní pomoc, asistence zahraničním umělcům v Praze atd…

Přátelé propagátoři

Potřebujeme, aby se o našich akcích dozvědělo co nejširší publikum. Pomoci při propagaci nám může každý z Vás, stačí tak málo… Co pro to můžete udělat? Staňte se jedním z PŘÁTEL SE.S.TA. a připojte si k podpisu banner s linkem na naše stránky nebo jej umístěte na Vaše webové stránky. Banner Vám obratem zašleme. Doporučte nás přátelům, známým a kolegům Staňte se fanoušky naší Facebook stránky a doporučte naše akce svým přátelům Přihlaste se k odběru našich mailových novinek a přeposílejte je dále Pohybujete se v prostředí, kde by bylo vhodné umístit naše letáky či plakáty? Stačí se přihlásit a rádi Vám je předáme. Pracujete v médiích a víte o volném prostoru pro naši propagaci? Dejte nám o něm vědět! Víte o dalším způsobu, jak zviditelnit naše Centrum? Sem s ním!

Přátelé odborníci

Rozumíte právu, financím, fundraisingu či marketingu? Chcete svými znalostmi a zkušenostmi pomoci naší organizaci? Neváhejte a napište nám.

A co tím získáte?

Chcete se i Vy stát PŘÁTELI SE.S.TA nebo chcete získat více informací?
Napište nám na:

pratele@se-s-ta.cz

Více informací:

Fabrice Martin

E-mail: fmartin@se-s-ta.cz, tel.: +420 602 485 517
Adresa: Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA
Václavkova 20, Praha 6
IČ: 01475819
DIČ: CZ01475819

Vaše finanční dary můžete zasílat na náš účet číslo: 107-155 530 217/0100
Po obdržení daru Vám na vyžádání zašleme potvrzení o přijetí daru, na základě kterého si můžete odečíst darovanou částku ze základu daně.