EN

Novinky

aktualita

FESTIVAL KORESPONDANCE 2022 - 10.ročník Praha - 24.6.2022 Žďár nad Sázavou - 16.-18.7.2022 KoresponDance je mezinárodní festival současného tance, pohybového divadla a nového cirkusu a největší site-specific festival současného tance v České republice. Bližší informace a program: https://www.korespondance.cz/

aktualita

Továrna v pohybu! Premiéra interdisciplinárního projektu Továrna tančí se uskuteční již 28.6.2022. Společně se na něm podílí česko-švýcarská novocirkusová skupina Cie Pieds Perchés, pracovníci pražské kabelovny PRAKAB a další čeští a zahraniční umělci. Zkušenosti a zájmy pracovníků a pracovnic továrny budou přetvořeny v umělecké site-specific dílo. Představení bude realizováno přímo v industriálních prostorách podniku, jeho zaměstnanci v něm budou také přímo účinkovat. Pražskou továrnu, situovanou v okrajové průmyslové zóně, i všechny lidi kolem ní zapojuje projekt do kontextu města v územním, sociálním i kulturním smyslu. To vše pod režijním vedením Stephanie N’Duhirahe.

aktualita

Zahájení Festivalu umění a kreativity ve vzdělávání 2.2.2022 - DOX Praha 2. ročník Festivalu umění a kreativity ve vzdělávání přináší řadu akcí a programů pro děti, pedagogy i širokou veřejnost na téma kreativního vzdělávání. Tématicky se odkazuje k nadčasovým myšlenkám a principům Jana Ámose Komenského. V rámci slavnostního Openingu se představí téměř dvě desítky organizací a programů kreativního vzdělávání, SE.S.TA mezi nimi představí svůj projekt Škola tančí.

Korespondance

SE.S.TA pořádá festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR  Hl. m. Praha  Veolia

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy a společností Veolia ČR.