EN

Program

Zobrazit:

Květen / 2024

Kreativně-pohybová dílna ŠKOLA TANČÍ pro žáky

24. 5. 2024  ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice

Podpořit vlastní kreativitu, osvojit si lépe školní učivo skrze tvořivý pohyb a porozumět lépe sobě i ostatním. To je Škola tančí, kreativně-vzdělávací program, který spojuje světy pohybového umění a kreativního učení.

Květen / 2024

Workshop (i) MOZEK TANČÍ –⁠ kreativní výuka v pohybu

24. 5. 2024  ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice

Učíte matematiku, český jazyk, přírodovědu nebo cizí jazyky a máte chuť svou výuku trochu rozhýbat, aby bavila děti i vás? Každá vydařená hodina ve škole je malé umělecké dílo. I proto může umělecký způsob myšlení nastartovat jiný přístup k výuce a ve spojení s tvořivým pohybem vám u toho bude dobře i na těle.

Červen / 2024

ŠKOLA TANČÍ

2024  Praha, regiony ČR

Kreativně-vzdělávací projekt Škola tančí realizuje SE.S.TA každým rokem na desítce základních škol napříč Českou republikou. Děti si díky spolupráci s profesionálními umělci-choreografy osvojují školní učivo prostřednictvím tvořivého pohybu a stávají se tvůrci vlastního představení. 

Červenec / 2024

TVOŘIVÝ TÁBOR KORESPONDANCE 2024

7.–12. 7. 2024  Žďár nad Sázavou

Každoročně pořádáme na zámku ve Žďáře nad Sázavou tvořivý dětský tábor pod vedením zkušených umělců a pedagogů z oblasti živého umění. Na vlastní kůži si děti vyzkouší různé umělecké techniky, ale hlavně si užijí spoustu radosti z pohybu, ze společného tvoření a objevů nejen v zámeckých zákoutích… A navíc se na závěr blýsknou na festivalu KoresponDance. Tábor je otevřen dětem od 7 do 15 let a bude opět jak příměstský, tak i s možností pobytu.

Korespondance

SE.S.TA pořádá festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR  Hl. m. Praha  Veolia

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy a společností Veolia ČR.