EN

Program

Zobrazit:

Srpen / 2024

Tanec v galerii: A TO JE ZAKÁZÁNO?

22. 8. 2024  Veletržní palác, Národní galerie Praha

„Zabýváme se škálou aktivit a zvyklostí od těch přísně zakázaných až po ty zcela povolené.” Veřejná zkouška projektu A to je zakázáno? choreograficko-performerského týmu Jazmína Piktorová, Tomáš Janypka, Markéta Stránská

Září / 2024

Taneční workshop s Alice Chauchat: MUSEOGRAPHY CHOREOGRAPHY

5. 9. 2024  Veletržní palác NGP

Setkání jako choreografická kompozice... Na praktickém workshopu se choreografka Alice Chauchat (FR/DE) podělí o taneční partitury (scores) ze své nové performance Museography Choreography. Tato jednoduchá, přesto enigmatická zadání určují, jak na sebe při tanci působíme. Budeme také hovořit o různých modelech pro vedení našich tělesných archivů i kurátorství uměleckých sbírek.

Září / 2024

Seminář a diskuse: SOUČASNÉ TRENDY V ROZVOJI PUBLIKA s Blankou Markovou

5. 9. 2024  Veletržní palác, Praha

Zapojte se do diskuse o nejnovějších výzvách a trendech v práci s publikem. Registrujte se nyní a buďte součástí inspirativní akce. Seminář s Blankou Markovou pro kulturní profesionály se bude zabývat tématy rozvoj stávajících a nových publik, segmentace kulturního publika a trendy a nástroje v marketingové komunikaci kulturních organizací. Součástí semináře bude prezentace případových studií a moderovaná diskuse. Následovat bude pohybový workshop Alice Chauchat jako ukázka práce s publikem. 

Září / 2024

Tanec v galerii: MUSEOGRAPHY CHOREOGRAPHY (Alice Chauchat)

10. & 11. 9. 2024  Veletržní palác NG, Praha

Sbírka vztahů… pulzující pole napětí… několik tanců. … Choreografická odpověď na kurátorskou práci. Mezinárodně uznávaná choreografka Alice Chauchat (FR/DE) spolu s tanečnicemi Hanou Polanskou (CZ), Nhung Dang (CZ) a Ran Jiao (CN/CZ) završí práci na „choreografii vztahů“, jak je scénuje stálá expozice Národní galerie Praha 1939–⁠2021: Konec černobílé doby. 

Korespondance

SE.S.TA pořádá festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR  Hl. m. Praha  Veolia

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy a společností Veolia ČR.