EN
Zpět na Kreativní projekty do škol
 / 
Prezentace projektu Kreativní vzdělávání do škol

Prezentace projektu Kreativní vzdělávání do škol

Místo akce:

25. 9. 2015 | 18:00 - 19:30
Praha

Studio ALTA U Výstaviště 21, Praha 7

Informační schůzka k projektu Kreativní vzdělávání do škol si dává za cíl prezentovat tento projekt širší i odborné veřejnosti. V rámci prezentace se představí i pedagogové a choreografové, kteří se projektu v minulosti již zúčastnili a kteří mohou pohovořit o jeho výsledcích.

Detaily:

V rámci prezentace se představí i pedagogové a choreografové, kteří se projektu v minulosti již zúčastnili a kteří mohou pohovořit o jeho výsledcích.

V průběhu večera vystoupí: Marie Kinsky, Kamila Murlová (koordinátorka projektu), Fabrice Martin (administrátor SE.S.TA), Gabriela Klementová (pedagožka, minulá účastnice), Barbora Látalová (choreografka a minulá účastnice), Kateřina Žežulková (pedagožka, minulá účastnice), Marta Trpišovská (choreografka a minulá účastnice).

Praktické informace:

 Vstup je zdarma.

Umělci:

Marie Kinsky

Marie Kinsky Životopis

Tanečnice a pedagožka, absolventka francouzské konzervatoře tance a Univerzity na Sorboně v Paříži. Tančila 15 let ve francouzských i zahraničních skupinách v Evropě i Japonsku. Od počátku propojuje svoji taneční kariéru s pedagogickou činností. V roce 1997 přijela do Prahy a od té doby zde aktivně působí [ ]

Barbora Látalová

Barbora Látalová Životopis

Barbora Látalová absolvovala na Konzervatoři Duncan centre v roce 1997. Je tanečnice, choreografka a taneční pedagožka pokládající si stále nové otázky a pro své další vzdělávání neváhá vycestovat za novými příležitostmi. Je interpretkou v několika projektech zároveň, ať již pro mezinárodní divadelní soubor Nie d´Alex Byrne, pro díla českých choreografů nebo v neposlední řadě také v představeních pro děti [ ]

Korespondance

SE.S.TA provozuje festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR Hl. m. Praha

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR a celoročním grantem hl. m. Prahy ve výši 600 000 kč.