EN
Přejít na SE.S.TA pro děti
Foto: Zuzana Demlová

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR VYPRÁVÍME PŘÍBĚHY

Pod vedením Michaely Piskačové

Datum konání akce27. - 30.10.2019 |  Místo konání akceZámek Žďár nad Sázavou

Na dny školního volna kolem státního svátku jsme pro děti nově přichystali podzimní příměstský tábor. Tentokrát budou děti vyprávět příběhy pod vedením zkušení lektorky Michaely Piskačové, vedoucí Kreativního a edukačního centra v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích.

Děti vstoupí do uhrančivého a fascinujícího světa příběhů a pustí uzdu fantazie. Budou komentovat situace, vstupovat do postav a hledat řešení pro jejich dialogy. Budou pracovat ve skupině (učit se domluvit se / vytvořit si vlastní názor a argumentovat / respektovat ostatní). Každý den budou s dětmi pracovat také zkušení choreografové z Česka a Německa. Pro komunikaci se zahraničními lektory je zajištěno tlumočení. Děti zažijí anglický jazyk v praxi.

Lektor

Michaela Piskačová je zkušená lektorka a vedoucí Kreativního a edukačního centra v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích. Je absolventkou divadelní vědy FF UK v Praze a doktorského studia při Katedře autorské tvorby a pedagogiky DAMU. Vypravěčstvím se zabývá od roku 2004, produkčně realizovala nespočet workshopů, vystoupení a festivalů. Od roku 2016 vypráví příběhy na profesionální úrovni v divadlech, ve školách a na festivalech v Čechách i zahraničí.

Doporučený věk: 8–12 let.

 

Program

Program probíhá každý den od 9.00 do 16.00 hodin. V pracovní dny (úterý a středa), zajišťujeme program už od 8.00 hodin. 

Připravujeme

SEMINÁŘ ŠKOLA TANČÍ

Obracíme se na taneční tvůrce a choreografy s chutí pracovat v jiném prostředí, kteří chtějí tvořit společné projekty pro žáky, a na pedagogy základní nebo střední školy (či odborného učiliště) se zájmem obohatit výuku o nové prvky. Chcete-li vykročit ze zaběhnutého rámce, načerpat novou inspiraci a vytvořit nové profesní vazby, je pro vás seminář skvělou příležitostí. Seminář probíhá v nádherných a inspirativních prostorách zámeckého areálu Žďár nad Sázavou pod vedením lektorů, kteří v rámci projektu Škola tančí působí v České republice i v zahraničí, hlavní lektorkou bude letos Katherine Bader (DE). Seminář je akreditován Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy.

TVOŘIVÝ DĚTSKÝ TÁBOR 2020

PEDAGOGICKÝ SEMINÁŘ 2020

 

 

Korespondance

SE.S.TA pořádá festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR  Hl. m. Praha  Veolia

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy a společností Veolia ČR.