EN
Přejít na SE.S.TA pro profesionální rozvoj
Foto: Dragan Dragin

OPEN CALL: TANEC V GALERII 2023

Interdisciplinarita

Datum konání akce24. 5.⁠–17. 7. 2023  |  Místo konání akcePraha

Hledáme tvůrce a tvůrkyně současného tance/pohybového umění (choreografky, performery atp.) do projektu Tanec v galerii 2023, který pořádáme spolu s Národní galerií Praha.

O projektu

Interdisciplinární projekt Tanec a pohyb proměňuje umělecké galerie. Jejich návštěvníci objevují nové způsoby jak vnímat vizuální umění, zatímco choreografové, kurátoři a vizuální umělci sdílí své know-how a navzájem se inspirují ve své odborné a umělecké práci nebo komunikaci s publikem. Ročník 2023 pojedná novou expozici Národní galerie Praha 1939⁠–⁠2021: Konec černobílé doby ve Veletržním paláci.

 Vaše práce

 Koho hledáme, co nabízíme

 Jak se přihlásit

Výsledky

Kontaktujte nás pro více informací

 

„V první řadě jsem vždy nadšený z práce s dalšími umělci a z procesů spolupráce. Obzvláště se zajímám o takové projekty, které od nás vyžadují, abychom čerpali inspiraci z jiných uměleckých děl nevycházejících z výkonu (vizuální umění a literatura). “ BENJAMIN LEE STEVENSON, participující performer Gallery Without Borders 2020

Podpora

Projekt je realizován ve spolupráci s Národní galerií Praha.

Finanční podpora: Hlavní město Praha, Ministerstvo kultury ČR

Korespondance

SE.S.TA pořádá festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR  Hl. m. Praha  Veolia

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy a společností Veolia ČR.