EN
Přejít na SE.S.TA pro publikum

Datum konání akce |  Místo konání akce

V rámci „Týdne výtvarné kultury“ pořádají RAGallery a Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA 10.3. 2014 od 17.00 v Richard Adam Gallery v Brně pohybový ateliér Zdenky Svítekové k výstavě německého malíře Christiana Macketanza.

Pohybový ateliér nabídne návštěvníkům galerie jiný pohled na výtvarná díla. Pod vedením choreografky a tanečnice Zdenky Svítekové budou účastníci ateliérů společně pracovat na principech, otázkách a tématech, které mohou být společné pro výtvarníka i choreografa.

Dílna pro publikum 15+ a dospělé zájemce

 

 

Zdenka Brungot Sviteková (SK/NO)

Tanečnice, performerka a pedagožka, vzdělání získávala na VŠMU v Bratislavě, CND Paris, danceweb Vídeň, SITI Co. v Saratoga Springs a na řadě různých seminářů zaměřených na současné pohybové a divadelní techniky, improvizaci, kompozici, somatické techniky a analýzu pohybu. Jako interpret, spolutvůrce či jako asistent choreografa sdílela sály a jeviště spolu s umělci jako např. K. Simpson (UK), Paco Decina (IT/FR), mamacallas/P. Nadaud (FR/CZ), AS Projekt (SK), Dominique Boivin (FR), Fabrice Ramalingom (FR), Hana Železná (CZ) či JanKomarekWorks (CZ). Společně s norským fotografem Geirem M. Brungotem založili projekt Sloway, který propojuje tanec a vizuální umění. Je jednou z iniciátorek festivalu ImproEvents Prague zaměřeného na jevištní improvizaci. Spolupracuje s improvizační skupinou NA:U. Píše pro taneční periodika a spolupracuje jako tlumočník pro akce spojené s tancem.

Praktické informace

Dílna se bude konat v prostorách galerie 10.3. 2014 od 17h

Rezervace míst nutná na  731 131 865 nebo vlkova@ragallery.cz. Vstup 80 Kč/osoba.

 

Více informací na www.ragallery.cz

 

Podpora

ČInnost Centra choreografického rozvoje podporuje MK ČR.

Korespondance

SE.S.TA pořádá festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR  Hl. m. Praha  Veolia

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy a společností Veolia ČR.