EN
Přejít na SE.S.TA pro děti
Foto: 

Prezentace projektu Kreativní vzdělávání do škol

Datum konání akce25. 9. 2015 | 18:00 - 19:30 |  Místo konání akcePraha

Informační schůzka k projektu Kreativní vzdělávání do škol si dává za cíl prezentovat tento projekt širší i odborné veřejnosti. V rámci prezentace se představí i pedagogové a choreografové, kteří se projektu v minulosti již zúčastnili a kteří mohou pohovořit o jeho výsledcích.

V rámci prezentace se představí i pedagogové a choreografové, kteří se projektu v minulosti již zúčastnili a kteří mohou pohovořit o jeho výsledcích.

V průběhu večera vystoupí: Marie Kinsky, Kamila Murlová (koordinátorka projektu), Fabrice Martin (administrátor SE.S.TA), Gabriela Klementová (pedagožka, minulá účastnice), Barbora Látalová (choreografka a minulá účastnice), Kateřina Žežulková (pedagožka, minulá účastnice), Marta Trpišovská (choreografka a minulá účastnice).

Praktické informace

 Vstup je zdarma.

Umělci

Marie Kinsky

Marie Kinsky Životopis

Tanečnice a pedagožka, absolventka francouzské konzervatoře tance a Univerzity na Sorboně v Paříži. Tančila 15 let ve francouzských i zahraničních skupinách v Evropě i Japonsku. Od počátku propojuje svoji taneční kariéru s pedagogickou činností. V roce 1997 přijela do Prahy a od té doby zde aktivně působí [ ]

Barbora Látalová

Barbora Látalová Životopis

Barbora Látalová absolvovala na Konzervatoři Duncan centre v roce 1997. Je tanečnice, choreografka a taneční pedagožka pokládající si stále nové otázky a pro své další vzdělávání neváhá vycestovat za novými příležitostmi. Je interpretkou v několika projektech zároveň, ať již pro mezinárodní divadelní soubor Nie d´Alex Byrne, pro díla českých choreografů nebo v neposlední řadě také v představeních pro děti [ ]

Korespondance

SE.S.TA pořádá festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR  Hl. m. Praha  Veolia

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy a společností Veolia ČR.