EN
Přejít na SE.S.TA pro profesionální rozvoj
Foto: Dragan Dragin

GO TO EUROPE!

workshop self-promotion s Marou Serinou

Datum konání akce13. – 15. 7. 2018 |  Místo konání akceZámek Žďár nad Sázavou

Jsi umělec nebo projektový manager a chceš do Evropy? Chystáš se na Festival KoresponDance? Přihlaš se na workshop self-promotion s Marou Serinou!

Jak se prezentovat v kontextu evropských festivalů a uměleckých platforem? Jak prezentovat své projekty? Třídenní workshop (9 hours) zaměřený na techniky self-promotion a efektivního psaní.  

Mara Serina je ředitelkou komunikační agentury iagostudio a působí jako umělecký konzultant pro různé italské festivaly, například Teatro a Corte, který představuje to nejlepší z evropského současného tance, cirkusu a uměleckých děl. V rámci festivalu Ipercorpo Mara řídí projekt Italian Performance Platform pro mezinárodní programátory a Masterclass Scena Europa, projekt pro vzdělávání mladých italských choreografů. Mara vyučuje na nejrůznějších masterclasses a workshopech: v Miláně v Scuola d'Arte Drammatica Paolo Grassi, v semináři časopisu Hystrio v Piccolo Teatro a na tanečním setkání v Dance Haus v Římě v Masterclass of Teatro dell'Orologio.

Program

Každý festivalový den od 11:00 hodin. 

 

Praktické informace

Cena 600 Kč k registraci do 3.7. 2018 (na místě cena 1 000 Kč). 

Součástí workshopu je prezentace pro producenty a managery na tzv. Speed meetingu 14.7. ve 14h. 

Umělci

Mara Serina

Mara Serina Životopis

Mara Serina je expertkou na komunikační strategie, zpracovává redakční a komunikační plány, rozvíjí identitu značky a procesy posilování. V Miláně založila agenturu iagostudio specializující se na koncepci, organizaci a komunikaci kulturních akcí. Mezi její klienty patří Piccolo Teatro, Teatro degli Arcimboldi, Milan City Council. Dlouhou dobu pracovala jako hlavní tisková kancelář pro řadu festivalů. [ ]

Přihlášky/předprodej

Registrace posílejte do 3. července na eva.dryjova@se-s-ta.cz. 

 

Připravujeme

www.korespondance.cz

Korespondance

SE.S.TA pořádá festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR  Hl. m. Praha  Veolia

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy a společností Veolia ČR.