EN
Přejít na SE.S.TA pro profesionální rozvoj
Foto: 

SELF PROMOTION IN CULTURE

“Jak vytvořit efektivní dossier k prezentaci svého představení”

Datum konání akce21.–23. 4. 2021 |  Místo konání akceonline

Připravte se na chvíli, kdy se naplno rozjedou všechny festivaly, a vylaďte svůj dossier. Jak na to se dozvíte na našem oblíbeném semináři s Marou Serinou (IT). Tentokrát online, abyste mohli na přípravu propagačních materiálů využít čas v době, kdy nemůžete vystupovat. Self Promotion in Culture je teoretický i praktický seminář na téma self-promotion a networking pro všechny umělce, kteří chtějí, aby o nich bylo slyšet a kteří se chtějí naučit dobře “prodat” to, co vytvořili. Semináře se mohou účastnit také produkční, studenti i zájemci z široké veřejnosti.

Stěžejní částí semináře je tvorba kvalitního dossier a různé způsoby prezentace své tvorby, svého představení ředitelům festivalů či institucím v různých kontextech.

Velkou devizou semináře jsou velmi konkrétní modelové příklady v jednotlivých oblastech self-promotion, vytváření vlastního dossier a individuální konzultace lektorky s účastníky.

"Díky workshopu si více věřím a cítím se lépe připravena pro kontakt s programovými řediteli. Mám velkou radost, že jsem mohla začít pracovat se svým dossier, Mara nám dala spoustu konkrétních příkladů a už teď se těším na další pokračování s ní." Maggie Bernay, choreografka a performerka souboru Two Much Circus (UK)

"Online workshop s Marina Serinou mi přinesl nový pohled na způsob, jak prezentovat sebe sama a jak silný network můžeme vytvořit, uděláme-li ty správné kroky. Velmi si vážím toho, jak nás naučila používat při prezentaci všechnu naši kreativitu, nesoudit se dříve, než někam dojdeme a být připraven kdykoliv a kdekoliv představit v rychlosti svoji skupinu. Např. mít u sebe vždy krátké video natočené jen na telefon, použít ho ve správnou chvíli atd. Celý život jsem se ostýchala “prodávat” sebe sama či svoji skupinu, ale teď vím, že je to přesně to, co musíme v dnešním světě dělat a že je potřeba se naučit, jak to dělat nejlépe a s grácií." Eva Stará, choreografka a tanečnice v souboru Holektiv (CZ)
 

 

Kvalitní dossier zachraňuje životy!

Program

Lekce č. 1: Jaké základní informace máte mít v kapse, když se dáte do řeči s uměleckým ředitelem festivalu? Obsah a formát dobrého dossier.

Lekce č. 2: Styl je vaše vizitka – jakým stylem psát efektivní dossier? Jak prezentovat vaše představení, abyste dokázali zaujmout publikum?

Lekce č. 3: Praktická část – podívejme se na váš dossier (můžete přinést svůj vlastní dossier - hotový či rozpracovaný a společně jej vylepšíme)
 

 

Praktické informace

Seminář se uskuteční ve 3 dnech: 21., 22. a 23. 4. 2021, každý den 17.30 - 19.30h (celkem 6 hodin) na platformě ZOOM.

Výuka bude probíhat v anglickém jazyce.

 

Cena

1.700 Kč

CENA PRO STUDENTY: 1.200 Kč

 

POZOR, KAPACITA SEMINÁŘE JE OMEZENA!

 

Umělci

Mara Serina

Mara Serina Životopis

Mara Serina je ředitelkou komunikační agentury Iagostudio a působí jako umělecký konzultant pro různé italské festivaly, například Teatro a Corte. V rámci festivalu Ipercorpo Mara řídí projekt Italian Performance Platform pro mezinárodní programátory a Masterclass Scena Europa, projekt pro vzdělávání mladých italských choreografů. Mara vyučuje na nejrůznějších masterclasses a workshopech. [ ]

Přihlášky/předprodej

Registrace - přihláška ZDE.

 

Korespondance

SE.S.TA pořádá festival
současného tance KoresponDance
SE.S.TA na Facebooku

SE.S.TA
na Facebooku
SE.S.TA na YouTube

SE.S.TA
na YouTube
MKČR  Hl. m. Praha  Veolia

Celoroční činnost SE.S.TA je podporována Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy a společností Veolia ČR.